Aktuálně

14. 6. 2024

Zkušený obchodník s pohledávkami Jan Čermák definitivně ovládl klíčovou firmu Jaromíra Soukupa, a stal se tak novým mediálním hráčem na tuzemském trhu. Soukupa dostal z poslední stěžejní pozice, ze které ještě mohl mít alespoň částečný vliv na chod TV Barrandov. Přišel o to, co pro něj bylo osobně nejcennější – o publicitu.

14. 6. 2024

Fialova vláda vypouští balónky zavedení školného dlouhodobě. Evropské volby jim ukázaly, že pro další volební období v České republice důvěru nedostanou, proto budou tlačit co nejvíc asociálních deforem už teď. Na debatu o změnách financování vysokých škol ale není v tuto chvíli vůbec prostor. Vláda se musí naopak zabývat např.

13. 6. 2024

Saúdská Arábie po 50 letech vypověděla smlouvu s USA o petrodolaru! Rijád začne prodávat ropu za koš mezinárodních měn bez dolarové exkluzivity a navíc začne prodávat ropu za digitální CBDC měny! Tak už je jasné, proč Moskevská burza ukončila obchodování s dolarem! Koordinovaný útok na petrodolar ve spolupráci s globalisty a nástup digitálních měn do mezinárodních obchodů nejen s ropou!

13. 6. 2024

Volání o pomoc z Ukrajiny: muži jsou vysmýkáváni z aut, brutálně odvlečeni na frontu, zneužíváni v náborových střediscích. Desetitisíce lidí se snaží uprchnout. Každý den jsou z pohraniční řeky vytahována těla utonulých mužů.

12. 6. 2024

V pondělí 10. června 2024 zasedal společný krajský volební štáb jihočeské koalice STAČILO! z jehož jednání vyjímáme.

V prvé řadě Kateřina Konečná poděkovala všem, kteří se na dobrých volebních výsledcích podíleli. Dále poděkovala našim voličům, členům stran koaličních partnerů KSČM, SD-SN, ČSNS a osobnostem tlumočené předsedkyní JčKV KSČM Alenou Nohavovou.

10. 6. 2024

Skončily evropské volby a jejich výsledky přinesly pro českou politiku důležité zprávy.

Nejdříve o poražených:

10. 6. 2024

(Praha, 10. 6. 2024) Komunistická strana Čech a Moravy děkuje všem voličům, kteří se rozhodli přijít k volbám do Evropského parlamentu a dali důvěru jediné relevantní levicové opoziční koalici STAČILO!

10. 6. 2024

Můžou si to malovat, jak chtějí, pětikoaliční politici dostali ve volbách do Evropského parlamentu od voličů pěkný políček. Kromě opozičního ANO řekli STAČILO! volbou hned dvou kandidátů této levicové a vlastenecké kandidátky.

Stránky