Střípky z volební kampaně u nás v regionu Jihočeského kraje

4. 6. 2024

Poděkování patří Vám Všem, kdo jste se podíleli na naší euro-parlamentní volební kampani (např. roznosem letáčků a rozdáváním propagačních materiálů, umístěním bannerů či jinou osobní aktivitou ve prospěch kampaně koalice STAČILO!). Vaší pomoci si upřímně vážíme. A věřte nám, že bez Vás by to opravdu nešlo! 

Vřelé a srdečné DÍKY! 
My z Krajského volebního štábu jsme se většinou setkávali s pozitivními ohlasy u běžných, normálních, pracujících lidí, jejichž mluvčími se cítíme být. 
Nutno ovšem přiznat, že naše bannery občas "na vlastním PVC" poznaly, jak "demokratičtí" jsou naši volební soupeři a jejich příznivci - viz opakovaně zničené volební plachty v Písku či v Trhových Svinech, posprejované tváře kandidujících lídrů a vydloubané oči z plakátů apod.
To se snad dnešní antikomunisté tolik bojí férové a svobodné politické soutěže, že se uchylují k metodám podobným dění v Německu třicátých let???
O čem to však celkově svědčí? Že je nanejvýš na čase říci jednoznačné STAČILO! stupňující se fašizaci v evropské, ale i české společnosti! 
Vždyť po údajném vítězství tzv. pravdolásky, jež se dennodenně projevuje čím dál větším množstvím lží, kriminality, strachu, válkychtivosti a nenávisti... (!) 
A po 34 letech divokého nelidského kapitalismu - přichází právě nyní ten správný čas na skutečnou změnu. Už včera totiž bylo pozdě! 
S námi Váš hlas nepropadne. Ale nestačí jen nadávat z gauče! 
 
Za důstojný život teď musíme my všichni zabojovat ve volbách... 
Přijďte k volbám - Právě Váš hlas ROZHODNE! 

Fotogalerie

Autor: 
Marek Adam, Krajský volební štáb při JČ KV KSČM
Zdroj: 
Vlastní