RF: Obchody s námi za miliardy nebudou. Výpady proti nám si nenecháme líbit ...

28. 11. 2019

Magor z Řeporyjí způsobil mezinárodní konflikt a škodu za miliardy. Moskva teď vyhnala českého ministra. Idiotské výpady českých gauleiterů proti ruským symbolům v Praze

Návštěva ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) v Rusku skončila předčasně. Ruská strana v reakci na další nenávistné výpady českých politruků znemožnila ministrovi a jeho podnikatelskému doprovodu neumožnila přelet z Moskvy do Tatarstánu. Zde měl ministr a podnikatelé sjednat rozsáhlé obchody. Delegace se tak předčasně vrací do Prahy.

„Zájem podnikatelů o spolupráci jak z české, tak ruské strany, byl enormní,” posteskl si ministr Toman, který začátkem týdne jednal se svým ruským protějškem a jednání se vyvíjela velmi slibně. Tatarstán je součástí Ruské federace.

Ruská federace bere české výhružky a vulgární výpady velmi vážně. Několikrát už varovala, že přikročí k odvetným opatřením pokud budou agresivní ideologické ataky pokračovat. Do Prahy přijela ruská televize. Rozhovor jí poskytně předseda asociace nezávislých médií Stanislav Novotný.

Celý článek zde: https://www.hoppner.cz/sest-explozi-nenavisti-magor-z-reporyji-zpusobil-...

Zdroj: 
www.hoppner.cz/