Protiproud: Najatí zoufalci v Moskvě. Pokus o Majdan nebo jen cirkus pro média?

29. 7. 2019

Bitka v Moskvě: Pokus o Majdan nebo jen cirkus pro média? Západ otevřeně zasahuje do voleb v Rusku. Opačně se to nesmí? Co je Ukrajincům po ruské komunální politice? Závody v hlasitém vměšování s Petříčkem na čele.

Moskevská policie v neděli zveřejnila údaje, z nichž vyplývá, že z počtu 1074 zadržených jich více než 600 nemělo bydliště v hlavním městě. Přesto všechna západní média - včetně politických lokajů z Petříčkova (ČSSD) ministerstva zahraničních věcí - ječí, že šlo o hrubé porušení demokracie, svobody projevu a shromažďování obyvatel Moskvy.

Z 1074 zadržených jich více než 600 nemělo bydliště v hlavním městě.

Ukázalo se, že hojně medializovaný „spontánní protest Moskvanů“ nebyl vůbec spontánní a podle policie v něm navíc povětšinou nefigurovali ani Moskvané. Mezi účastníky nepovolených protestů bylo mnoho přespolních. A v „boji za demokracii“ se objevili v Moskvě též "hosté" z Ukrajiny. Celý článek zde:

Autor: 
Redakce Protiproud
Zdroj: 
http://www.protiproud.cz/politika/4561-bitka-v-moskve-pokus-o-majdan-nebo-jen-cirkus-pro-media-zapad-otevrene-zasahuje-do-voleb-v-rusku-opacne-se-to-nesmi-co-je-ukrajincum-po-ruske-komunalni-politice-zavody-v-hlasitem-vmesovani-s-petrickem-na-cele.htm?fbc