Písecko 2.6.: Volební koalici STAČILO! podpořila propagační skupina

3. 6. 2024

Propagační slupina se v neděli 2. června rozhodla podpořit volební koalici STAČILO! formou předání propagačních materiálů občanům Písku a Protivína. Bylo předáno a rozneseno víc jak 4 500 ks propagačních materiálů v její prospěch. Je to velká pomoc zvláště pro samotný Písek. Ve městě samotném jsme v předvolební kampani zaznamenali ničení a krádeže bannerů, ničení a přelepování plakátů atd. Inu nepřejícníci z řad volební konkurence nezahálí a pracují po svém a nadmíru „demokraticky“.

Po skončení práce jsme zaznamenali příjemné uspokojení. Mohli jsme se totiž seznámit s výsledky předvolebního květnového průzkumu veřejného mínění agentury STEM, která přisoudila námi propagované volební koalici STAČILO! 8,1 %.

Navzdory nepřejícníkům nebyl při setkávání s občany zaznamenám žádný negativní ohlas. Naopak. Pozitivní reakce byly zaznamenány u celé řady občanů mladé a střední generace. To je další příjemná zpráva. Nyní nezbývá než popřát volební koalici při volbách 7. – 8. června 2024 hodně úspěchů.

Fotogalerie

Autor: 
Josef Kovařík
Zdroj: 
Vlastní