Medveděv vyloučil návrat do Ruska těm, kdo jej opustili z prospěchářských důvodů

3. 6. 2023

Medveděv vyloučil návrat do Ruska, do evropského stáda pro ty, kteří odešli. Ti, kteří odešli se nevrátí
Pro "zesnulé představitele "čestné elity" nebude návratu ujistil zástupce šéfa Rady bezpečnosti. Slíbil, že prokletí nové politické vůdce, kteří se pokusí zničit "hodnoty vázané krví".

Dmitrij Medveděv Pro "čestnou elitu, která odešla", nedojde v Rusku k návratu do minulé svazové reality a všichni noví političtí vůdci, kteří se pokusí zničit paměť a "krví vázané hodnoty" po 24. únoru 2022, budou prokleti jako zrádci, řekl místopředseda Rady bezpečnosti Dmitrij Medveděv.
"Rusko je dnes úplně jiná země ve srovnání s předválečným obdobím. Lídři, strany a vlády přicházejí a odcházejí. Ale paměť a krví zpečetěné hodnoty zůstávají po velmi dlouhou dobu. Dnes mohou o návratu do přátelské svazové rodiny snít jen ti odpadlíci, kteří zapomněli na smrt našich občanů," napsal Medveděv na svém telegramovém kanálu. Celý článek zde: 

Poznámka:

Připomíná mi to jistou analogii s 20-30-tými roky minulého století. Tehdy emigrovali bývalí exponenti carské říše, bělogvardějští důstojníci a další nepřátelé sovětského režimu. Vždy pokud měli možnost se zapojili do akcí proti Rudé armádě, případně SSSR atd. Autor: jk

Autor: 
Elena Chernyshova, (částečný překlad jk)
Zdroj: 
rbc.ru