Konečná (KSČM): Komunisté nyní působí moderněji než Šmardova ČSSD

1. 4. 2024

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k šancím na úspěch ve volbách do Evropského paprlamentu

Jak už nás začala brát vážně i veřejnoprávní média, tak už se něco děje! Dosud o nás buď mlčela, nebo posílala na smetiště dějin a nasazovala psí hlavu. Přátelé, už brzy ten vládní kartel rozbijeme a řekneme stačilo!

Je potřeba říci, že se v žádném případě nepotvrdil předpoklad, že se komunisté po vypadnutí ze sněmovny budou už jen pomalu plížit na Marxovo smetiště dějin. Jsou tu, a když se podíváme na jejich kandidátku pro eurovolby, rozhodně se nechystají vymřít. V čele kandidátky nejsou žádné přestárlé kádry, ale čtyřicátnice a čtyřicátníci.

Je to smutné a vzhledem k tomu, co reálně reprezentují, až děsivé, ale komunisté nyní působí navenek moderněji než Šmardova ČSSD, která do čela kandidátky postavila sedmašedesátiletého a notně okoralého Lubomíra Zaorálka. Což, soudě podle průzkumů, které SOCDEM šanci na úspěch v eurovolbách nedávají, bohužel vnímají i levicoví voliči.

Autor: 
PV
Zdroj: 
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Konecna-KSCM-Komuniste-nyni-pusobi-moderneji-nez-Smardova-CSSD-753025