K diskusi o jedné analýze. Komentář aktivního sympatizanta ...

24. 11. 2021

V dnešmí tištěném a internetovém vydání Haló novin Andrej Babiš prý vymazal levici.  Myslím, že se jedná o dost shovívanou analýzu. Ale konkrétně:

Můj komentář: "Nadpis možná, jinak ale ne. V článku se objevuje hodně termín „levicový volič“. Ti, co přeběhli, jak říká autor, nebo váhali, či se všelijak rozhodovali, až chybně rozhodli, nejsou podle mne levicoví voliči. Třicet let zkušeností nevidí jen slepý a NE levicový, to je můj argument. Už nejhorší Čech od roku 1918 (vedle Emanuela Moravce) Václav Klaus bystře hlásal, že není žádná „třetí cesta“. A má pravdu. Tolik vzkaz různým sociálním demokratům, oranžovým lidem, kteří by občas chtěli, nebo občas mluví, že by se mohlo či mělo, těm revolucionářům, kteří si občas obléknou rudý svetr, když se blíží první máj, aby souzněli s trpícími, atd., atd. To samé důchodci. K nim, jako důchodce se raději nevyjadřuju jako k celku. A nechci urážet ty, kteří počítají, zdali mají na pár rohlíků. Lhostejní, už ne zoufalí, rezignovaní. Ti bohužel už nemluví, čekají jen na smrt jako na vysvobození. Někde v koutě.

Zkrátka a dobře, žádný levicový volič  - to pro mne není termín. Bez ohledu na to, že je kovid, že před volbami Babiš (do roztrhání těla) vs. AntiBabiš, či Zeman vs. antizemanovci. Ne, ne, ne, ne. Stokrát NE.", uvádí ve svém komentáři sympatizant KSČM a přispěvovatel článků a komentářů, jehož identitu redakce zná.

Autor: 
Sympatizant KSČM, vložil: jk
Zdroj: 
Zasláno emailem