K demonstraci na Letné. Proti Babišovi stojí 3 mocenské skupiny v ČR, tvrdí zpráva bezpečnostních služeb

25. 6. 2019

Redakce Aeronetu byla již v pátek seznámena s informacemi ze zdrojů bezpečnostních služeb, které upozornily, podle našich informací, nejvyšší představitele státu o propojení současných demonstrací na struktury sudetoněmecké lobby v České republice a na lobby napojené na římský Vatikán a Římsko-katolickou církev. S velkým překvapením jsme zjistili, že za mediálními údery proti Andreji Babišovi stojí nejen Sudetoněmecký landsmančaft, ale rovnou 3 různé subjekty. Situace připomíná masivní spiknutí několika frakcí protivládních struktur s cílem dosažení společného cíle.

Z dokumentů a informací, jednoznačně vyplývá, že český premiér Andrej Babiš čelí útoku celkem 3 různých mocenských subjektů v ČR. Jakkoliv byste očekávali, že současné demonstrace jsou řízené pouze Demoblokem a několika zkrachovanými politiky v čele s bývalým předsedou TOP 09, byli byste na omylu. Jak uvedla česká média, na organizaci dnešní demonstrace na Letné se podílely dokonce i České dráhy, které vypravily zvláštní posílené vlakové soupravy, aby se do Prahy dostalo co nejvíce odpůrců současné vlády.

Demonstraci už několik týdnů dopředu anoncovala a propagovala Česká televize, celé to až nechutně připomínalo zinscenovanou “revoluci” z listopadu 1989, když samotní ředitelé podniků přišli mezi zaměstnance a řekli jim, že celý podnik musí povinně jít 27. 11. 1989 do generální stávky na podporu požadavků studentů v Praze. Celý 17. listopad byl absurdním divadlem řízeným ze shora a nikdy to nemělo nic společného s revolucí. Dnes se situace opakuje: Česká televize burcuje do ulic proti vládě. Andrej Babiš totiž čelí celkem 3 frakcím moci:

Sudetoněmecké lobby v ČR

Zdeňku Bakalovi a veškerým spřáteleným médiím

Římsko-katolické církvi

Bezpečnostní složky velmi precizně popisují hlavní a stěžejní důvody, proč došlo ke vzniku této mocenské triády a proč každá z těchto skupin má svůj vlastní zájem nejen na demisi Andreje Babiše, ale na úplné jeho ekonomické a obchodní likvidaci. Jak totiž si začaly bezpečnostní složky všímat, Mikuláš Minář a Benjamin Roll jako jednatelé neziskovky Milion chvilek v průběhu času začali nenápadně, ale přitom velmi průkazně, měnit a specifikovat své požadavky na Babišovu vládu. Zpočátku se to celé točilo okolo novely zákona o státních zástupcích. Nově totiž jednotlivé státní zástupce měla odvolávat a jmenovat vláda a Demoblok toto označil za snahu ovlivňovat státní zastupitelství s cílem zahlazení kauzy Čapího hnízda. Následně se rozšířila fáma, že Andrej Babiš chce odvolat Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. Od té chvíle začaly protesty, demonstrace a aktivizace neziskového sektoru, zdálo by se. Jenže tyto informace jsou od počátku lež a dezinformace.

Celý článek zde:

Autor: 
-VK-
Zdroj: 
https://aeronet.cz/