Hlavní téma: 1) Covid a jeho souvislosti, prof. Jaroslav Turánek, 2) Hrozby a bezpečnost státu, Jan Schneider, 3) Aktuální politické otázky, Bc. Robin Hýbl. Moderuje JUDr. Jana Turoňová, lídr hnutí STAČILO! Jihočeského kraje.
Zajímavé je, že hnutí STAČILO, ale také Motoristé mají potenciál větší než Piráti. Přísaha a Zelení, kteří by podle dlouhodbých průzkumů ve Sněmovně nezasedli.
Nedávné komentáře současného amerického ministra zahraničí Marca Rubia naznačují, že Washington má v úmyslu upustit od mírových snah, pokud nedojde k pokroku mezi Ruskem a Ukrajinou.
Profesor Petr Drulák v exkluzivním rozhovoru odhaluje vizi nové demokratické reformy českého politického systému a cestu k vyšší odpovědnosti a suverenitě.
Norimberský tribunál usvědčoval nejen hlavní válečné zločince, ale odsoudil i antisemitského publicistu a vydavatele Juliuse Streichera. Zatímco šéf německé nacistické propagandy Josef Goebbels se poslal do pekla osobně, výstřelem z pistole, Julius Streicher skončil na oprátce rozhodnutím soudu v Norimberku.