Aktuálně

4. 6. 2023

Zveřejňujeme báseň Óda na řeku Labe od Jindřišky Labské-Lipské.

Óda na řeku Labe

Jednou nás blaží slunce jas,
podruhé svět je temný zas.
Ten fakt už nikdo z nás nezmění,
že život i hořce koření.

3. 6. 2023

Medveděv vyloučil návrat do Ruska, do evropského stáda pro ty, kteří odešli. Ti, kteří odešli se nevrátí
Pro "zesnulé představitele "čestné elity" nebude návratu ujistil zástupce šéfa Rady bezpečnosti. Slíbil, že prokletí nové politické vůdce, kteří se pokusí zničit "hodnoty vázané krví".

2. 6. 2023

Nový videorozhovor s premiérou v neděli 4. června ve 20.00 přinese debatu o dnešních babičkách. Ale zmínka bude i dědečcích. Hosty ve studiu JčTEĎ.cz-TV budou předsedkyně Krajské rady seniorů Jihočeského kraje Alena Nohavová a místostarostka města Tábora Lenka Horejsková. Prozradí vše o premiérovém jihočeském ročníku soutěže Babička roku, jehož finále bude hostit Tábor.

1. 6. 2023

V úterý 6. června 2023, od 14:30 bude Petiční výbor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR projednávat "Petici občanů proti zvyšování věku odchodu do důchodu" a to ve veřejném slyšení na základě podpisů, které pod tuto petici získala Komunistickýá strana Čech, Moravy a Slezska. 

1. 6. 2023

Sledujeme průběžně ruská a ukrajinská media a konfrontujeme tam zveřejněné informace se zpravodajstvím českých medii. Přinášíme našim čtenářům tyto poznatky.

1. 6. 2023

Současný asociální přístup vládní koalice k důchodcům je více než alarmující. Pod záminkou boje proti enormně vysokému schodku státního rozpočtu, který vláda není schopna naplnit, představila svůj plán, tzv. konsolidační balíček založený na ožebračováni občanů.

31. 5. 2023

Bylo nás slyšet, byli jsme vidět a nepřestaneme s tím! Dohoda s USA ještě není definitivně odklepnutá, oslovujte poslance, senátory, pište jim emaily, dopisy, protestujete!

Komunisté jsou v tom s vámi! Za suverenitu a svobodu České republiky.

Ami, go home

Snad to slyšeli i v Poslanecké sněmovně…díky, že proti přítomnosti cizích vojsk na našem území bojujete s námi.

30. 5. 2023

Komunisté společně se zástupci dalších levicových sil dnes na Malostranském náměstí v Praze protestovali proti podpisu tzv. obranné smlouvy mezi USA a Českou republikou, kterou minulý týden signovala v Pentagonu coby vládní zmocněnkyně ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Slyšeli je právě jednající poslanci?

30. 5. 2023

Železné pravidlo naší historie. Je dostatečně známo, že největším nebezpečím pro český stát byli vždy naši přátelé nebo spojenci.

30. 5. 2023

 Milion Čechů v chudobě, ale hlavně že jsou desítky miliard do zbrojení

Stránky