Překročíme v příštím čtvrtletí 200 tisíc?

9. 7. 2019

Nedávno jsem se podíval na přehled návštěvnosti internetových stránek (webu) Jihočeského krajského výboru KSČM  v tomto roce 2019. Je měřena algoritmem redakčního systému firmy CZI. Zjistil jsem nebývale pozitivní trend a trvale stupňující se návštěvnost čtenářů. Ve druhém čtvrtletí jich bylo 178 330, to je za jeden měsíc průměrně přes 59 tisíc a denní návštěvnost pak odpovídá přibližně dvěma tisícům. Spolu s ostatními jihočeskými okresními stránkami toto číslo osciluje kolem 7 - 10 tisíci návštěv čtenářů denně.

Redakční systém sice udává přehled návštěvnosti, ale jsem si téměř jist, že prezentovaná data odpovídají stejnému počtu nezávislých přečtení.

Ve druhém čtvrtletí bylo také staženo celkem 281 článků a jiných dokumentů, které určitě našly širší využití mezi našimi čtenáři.

Toto zjištění jistě potěší náš stranický aktiv na všech úrovních i naše zastupitele v obcích a městech Jihočeského kraje. Mají tak k dispozici vlastní internetové médium, ve kterém mohou publikovat a sdělovat voličům výsledky své práce, své návrhy, výsledky hlasování, názory na nejrůznější politické události. Jinými slovy mohou informovat o svém podílu na prosazování volebního programu KSČM.

Internetové stránky Jč KV KSČM neslouží jen k informování o vnitrostranických otázkách a potřebách stranických organizací. Publikujeme a rádi budeme i nadále publikovat názory čtenářů bez ohledu na stranické a politické vymezování. Širší politické a společenské názory, jejich souvislosti spojené s Jihočeským krajem budou vítány a jistě přispějí k orientaci v dnešních složitých společenských a politických procesech. Těšíme se tedy na další spolupráci a výměnu informací touto specifickou a stále přitažlivější formou.

Závěrem uvádím webovou adresu (link) na krajské internetové stránky, kde najdete kontakt na admina a okresní výbory v působnosti Jč KV KSČM: https://jckr.kscm.cz, Kontakty: https://jckr.kscm.cz/cs/nasi-lide/seznam-ov

navstevnost_kv_druhe_ctvrtleti_2019.jpg

Autor: 
admin KV
Zdroj: 
Vlastní